Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #690790ok... de ha ezek a "más" papírok ugyanannyit mehetnek fel is mint le, akkor sokat is vihetnek... :)
Mtelnél mostanában elvileg valami aljizét lehet sejteni (hova essen még innen nagyot?), ezért itt a nagyarányú lemenetelt elég jó eséllyel ki lehet zárni, tehát viszonylag széles sávot megszórva egész jó hozam/kockázat aránnyal lehet vele relatíve jóképű profitot csinálni... nyilván ennek a viszonylagos biztonságnak ára is van, ez pedig az, hogy akár néhány hónapot is bele kell ülni 1-1 poziba.