Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690795

Igy is van, jól beszélsz testvér! :-) Kell ebből a cafkából is tartani! (mazochistáknak kihagyhatatlan lehetőség)

Jó az a pár százalék nyerő néhányszor (legalábbis jobb mint a bukó). Persze jobb lenne a hirtelen(vagy rövid távon) a kaszálás, de ezt az izét hírtelen és jelentősen csak egy igazi nagy hír indíthatná meg felfelé (amiben mostanság igen csak híjján vagyunk, de majd azon a napsütéses vasárnapon ugye, mikor jön a Halley-üstökös). Esetleg elővezethetnél addig is valami majdnem hihető történetet..

Ajánlásom (ki)tartás!