Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690751

Most csak röviden annyit, hogy a tőzsdén a pénz "munkaeszköz", ha beragad egy jó

kis adag és sokáig parlagon hever, akkor az gááááz!(ha nagy adag akkor pláne)

Könnyen béna kacsa lehet az ember (még úgy is, hogy próbálja betartani a

"szabályokat") A lényeg, szigorúan szakmailag ugye... f@sz nélkül igen

körülményes b@szni :-) (főleg több alanyt egyszerre)

Bár nem lehetetlen... állítólag.

Persze mindenki úgy kereskedik ahogy akar. Elvégre szabad országban élünk!