Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690751Most csak röviden annyit, hogy a tőzsdén a pénz "munkaeszköz", ha beragad egy jó
kis adag és sokáig parlagon hever, akkor az gááááz!(ha nagy adag akkor pláne)
Könnyen béna kacsa lehet az ember (még úgy is, hogy próbálja betartani a
"szabályokat") A lényeg, szigorúan szakmailag ugye... f@sz nélkül igen
körülményes b@szni :-) (főleg több alanyt egyszerre)
Bár nem lehetetlen... állítólag.
Persze mindenki úgy kereskedik ahogy akar. Elvégre szabad országban élünk!