Re: nincs cím
Boby. Előzmény: #690748" Nem tudom, hogy te mennyivel és mióta vagy
benne. Ha magasról várod a csodát, akkor
érthető, hogy továbbra is bele kell ülnöd."
Pont annyival vagyok benne, mint amennyit megeneged a tőzsdével kapcsolatos világnézetem..., és az én időszámításom szerint nem régóta, és 300 alattról.Ebben a topucban írtam is ezekről.Úgyhogy a részemről továbbra is long.Továbbra sem várok több ATL-t - a közeljövőben bizotosan nem -.