Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #690748

" Nem tudom, hogy te mennyivel és mióta vagy

benne. Ha magasról várod a csodát, akkor

érthető, hogy továbbra is bele kell ülnöd."

Pont annyival vagyok benne, mint amennyit megeneged a tőzsdével kapcsolatos világnézetem..., és az én időszámításom szerint nem régóta, és 300 alattról.Ebben a topucban írtam is ezekről.Úgyhogy a részemről továbbra is long.Továbbra sem várok több ATL-t - a közeljövőben bizotosan nem -.