Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #690737

"Egyszerű kisbüfi vagyok,

olcsón szeretek venni, aztán meg drágábban

eladni... "

Nem hiszem, hogy én a Soros Gyurka nevén mutatkoztam volna be, és az alapvető filozófiánk sem sokban különbözik - olcsón venni, drágábban adni-?!Félreértés ne essék nem állt szándékomban senkit rávenni arra, hogy az én elképzeléseim szerint tegyen a telkóval, csupán értetlenül szemlélem, hogy sokan több évnyi esést nyugodtan végig bírtak ülni, most viszont, hogy emelkedőre váltott a mozgás viszked a fenekük és ki-be ugrálva tán az emelkedés felét tudják realizálni.