Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #690707Nekem ez túl magas filozófia, már-már körmönfont spekuláció, ezért hát úgy döntöttem, hogy nem is értem. :) Egyszerű kisbüfi vagyok, olcsón szeretek venni, aztán meg drágábban eladni... sajnos ez a dicsérendően egyszerű stratégia elég gyakran balul sül el, de esküszöm hogy nem az én hibámból :-)