Re: nincs cím
Boby. Előzmény: #690703És mi lesz ha a példa kedvéért holnap 325-ön nyit és megy tovább fel. Elvész a téged illető 325 és 319 közötti guba, no meg a sok kötés díj. banyaizról nem is beszélve, 285 körül 315 felett akart beszállni, most meg a magasságos tuggya már hogy hol?!