Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #690584

Lesújtott rá néhány dolog, különadó hegyek, msci kikerülés, frekvencia témák, az, hogy nincs osztalék idén. Plusz az egész szektor szenved Eu-ban alaphangulatként

Kb ezek nyomták le történelmi minimumra. Kérdés, hogy ezzel már minden rossz be lett e árazva.

Azóta viszont szépen tartja magát 300 felett, lehet ez a 270 körüli szint volt az alja.

Ebben a miniparában ami most volt piacokon, vagy korrekcióban szinte meg sem rezdült. Nem tudom akkor meddig tudna esni ha jönne egy kicsit combosabb esés piacokon. Illetve itt is mint Opt-nél a nagy kérdés, hogy befejezték e az ámokfutó műsort és lesz lehetőség lassan enyhíteni a különadós terheket. Vagy még van újabb ötlet.

Dt kivezeti annak nem örülnék, jókat lehet spekulálni erre a papírra, lesz osztalék mekkora lesz stb.