Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690555A linkelt izén nem sok "ekkora ződ marubozu gyertya nagyon ritkán marad komolyabb fölészúrás vagy túllihegés nélkül" túllihegést látok... de majd most! Marubozu (remélem jól írtam) izé sorozat lesz!
A linkelt izén nem sok "ekkora ződ marubozu gyertya nagyon ritkán marad komolyabb fölészúrás vagy túllihegés nélkül" túllihegést látok... de majd most! Marubozu (remélem jól írtam) izé sorozat lesz!