Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #690530

Betettem a teljes maradékot 324-re záróban de már nem vitték el... ekkora ződ marubozu gyertya nagyon ritkán marad komolyabb fölészúrás vagy túllihegés nélkül... reggel ezért beteszem néhány petákkal feljebb, mondjuk valami tízzel osztható számnál. :-)

http://puu.sh/6R380.png