Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #690530Betettem a teljes maradékot 324-re záróban de már nem vitték el... ekkora ződ marubozu gyertya nagyon ritkán marad komolyabb fölészúrás vagy túllihegés nélkül... reggel ezért beteszem néhány petákkal feljebb, mondjuk valami tízzel osztható számnál. :-)