Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690555

350? :) Figyuzz! Azt hallottam, hogy holnaptól Karl és Helmut is rácuppan a történetre, szóval bármi lehet... szerintem még megrántják a héten, de az is lehet, hogy nem :)