Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690555350? :) Figyuzz! Azt hallottam, hogy holnaptól Karl és Helmut is rácuppan a történetre, szóval bármi lehet... szerintem még megrántják a héten, de az is lehet, hogy nem :)
350? :) Figyuzz! Azt hallottam, hogy holnaptól Karl és Helmut is rácuppan a történetre, szóval bármi lehet... szerintem még megrántják a héten, de az is lehet, hogy nem :)