Re: nincs cím 2014. január 30. 15:35 matgab Előzmény: #687488 ma ki kellett fizessek egy nagyobbacska összegű EUR-t... Az egész forintgyengülés ezt készítette elő. Mióta terhelték a számlámat, azóta erősödik a HUF...