Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

JP Előzmény: #687438

Nos..... azt, hogy mostmár tartsad. Mert amit lehetett vele bukni, azt már szinte teljesitetted is. Most minek adnád el, hogy elkaszinózd? :-)

Innen még duplázhat egyet, kettőt