Re: nincs cím 2014. január 21. 20:55 JP Előzmény: #687438 Nos..... azt, hogy mostmár tartsad. Mert amit lehetett vele bukni, azt már szinte teljesitetted is. Most minek adnád el, hogy elkaszinózd? :-) Innen még duplázhat egyet, kettőt