Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #688338Mi a sza... szed fel ez magára? (úgy relatíve...) Valamiről lemaradhattam... hol, mikor, és mit viziónált ez a drága Egon gyerek megint? Bár mind1.....
Mi a sza... szed fel ez magára? (úgy relatíve...) Valamiről lemaradhattam... hol, mikor, és mit viziónált ez a drága Egon gyerek megint? Bár mind1.....