Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #688338

Mi a sza... szed fel ez magára? (úgy relatíve...) Valamiről lemaradhattam... hol, mikor, és mit viziónált ez a drága Egon gyerek megint? Bár mind1.....