Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #688330szinte látom, ahogy éppen most is "szedi fel magára folyamatosan a relatív erőt"... ez az Egon nem tom mit szív de én is kérek belőle. :)
szinte látom, ahogy éppen most is "szedi fel magára folyamatosan a relatív erőt"... ez az Egon nem tom mit szív de én is kérek belőle. :)