Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #688251

15-20 felfelé ebben péntekig? Megnevetettél :-) Akkor megeszem a kalapom! Sőt, a tiédet is! A sakktábládat is vazzeg, lehet akár márványból is.... nem számít.