Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #68825115-20 felfelé ebben péntekig? Megnevetettél :-) Akkor megeszem a kalapom! Sőt, a tiédet is! A sakktábládat is vazzeg, lehet akár márványból is.... nem számít.
15-20 felfelé ebben péntekig? Megnevetettél :-) Akkor megeszem a kalapom! Sőt, a tiédet is! A sakktábládat is vazzeg, lehet akár márványból is.... nem számít.