Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #688199Ótvar ez még mindig...sőt. Részemről nincs semmi csipegetés egyelőre, fogja még olcsóbban is adni magát a ribanc... :-)
Ótvar ez még mindig...sőt. Részemről nincs semmi csipegetés egyelőre, fogja még olcsóbban is adni magát a ribanc... :-)