Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #688199

Ótvar ez még mindig...sőt. Részemről nincs semmi csipegetés egyelőre, fogja még olcsóbban is adni magát a ribanc... :-)