Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #688112

Csipegettem ma is egészen le 302-ig... sunyi képe van ennek a "nemzetközi korrekciónak", nehogy aztán általános kilövés legyen a vége. Valszeg még egy méretesebb lekör beleférhet a piacba, mondjuk Dax/9000-ig de ott már betámaszthatják.