Re: nincs cím
Boby. Előzmény: #688100Néha engem is hatalmába kerít ez az érzés, de megpróbálom legyűrni. Legyen bármennyire is tetszetős egy helyzet, diverzifikált, kis pozikat veszek fel. Amúgy az első, eső körben remekül tartotta magát a papír,ha minden marad így, akkor előbb v utóbb nagyobb up lesz benne, mint legelőször gondoltam. Nem izgulok, az sem zavarna, ha egy nemzetközi pánik nyomán esne valamelyest.....,kiülöm sőt adott esetben bővítem a csomagot.