Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #688100

Néha engem is hatalmába kerít ez az érzés, de megpróbálom legyűrni. Legyen bármennyire is tetszetős egy helyzet, diverzifikált, kis pozikat veszek fel. Amúgy az első, eső körben remekül tartotta magát a papír,ha minden marad így, akkor előbb v utóbb nagyobb up lesz benne, mint legelőször gondoltam. Nem izgulok, az sem zavarna, ha egy nemzetközi pánik nyomán esne valamelyest.....,kiülöm sőt adott esetben bővítem a csomagot.