Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #687411

Szerintem is remek ez a Xetra.... 14 milla forgalom a telkóban másfél óra alatt, ez már nagyon ott van.