Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #687411Szerintem is remek ez a Xetra.... 14 milla forgalom a telkóban másfél óra alatt, ez már nagyon ott van.
Szerintem is remek ez a Xetra.... 14 milla forgalom a telkóban másfél óra alatt, ez már nagyon ott van.