Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #687352

Tényleg jó lett ez a Xetra, nem? Hogy megnőtt egyből a forgalom, egymást tapossák a népek a magyar papperekért.