Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #687352Tényleg jó lett ez a Xetra, nem? Hogy megnőtt egyből a forgalom, egymást tapossák a népek a magyar papperekért.
Tényleg jó lett ez a Xetra, nem? Hogy megnőtt egyből a forgalom, egymást tapossák a népek a magyar papperekért.