Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #687289Most shortolod mikor kecsege van? :-)
http://www.portfolio.hu/vallalatok/technikai_elemzes/erot_gyujt_a_ralihoz_a_telekom.5.194237.html
Hááá persze......
2014 egyébként a ló éve! (nemtom ez jelent-e valamit, de valszeg lósz@rt sem...)