Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #686686400 felettiek már elmentek múltkoriban a többivel.... belefért :-) A maradékból a 312-ért vett a legdrágább.
400 felettiek már elmentek múltkoriban a többivel.... belefért :-) A maradékból a 312-ért vett a legdrágább.