Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #686681Van 312-es vételed (is)? Az pont jó, onnan nekem is van egy raklappal. És mennyi az átlagod? (mármint a 400 felettiekkel együtt?) :)
Van 312-es vételed (is)? Az pont jó, onnan nekem is van egy raklappal. És mennyi az átlagod? (mármint a 400 felettiekkel együtt?) :)