Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #686681

Van 312-es vételed (is)? Az pont jó, onnan nekem is van egy raklappal. És mennyi az átlagod? (mármint a 400 felettiekkel együtt?) :)