Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #686676Persze hogy NEM veszegetem... múltkori 312-es vételem óta egy darabot sem!(pedig akár már holnap s nyerőben lehet az a pakk :-) Írtam valamikor, hogy ez most tél álmot fog aludni, és rá sem nézek (és tényleg nem nagyon nézek rá). Ez egy ótvar, mint mondottam volt. Annyit tartok csak belőle, hogy mikor jön a "nagy bejelentés" :-) akkor azért értelmezhető nyereségem legyen (valamikor 20 év múlva :-). Ez a papír csak azért "jó" (jelen árfolyamon), mert nagyot nem bukhat vele az ember! Vagy mégis? :-)