Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #685165De jó, hogy vettem a minap, elindult lefelé, természetesen Te hoztad rá a rontást, hogy elkezdted venni 316 környékén megint! :-) Szóval ideje lenne valami rontás levétellel próbálkoznod!
De jó, hogy vettem a minap, elindult lefelé, természetesen Te hoztad rá a rontást, hogy elkezdted venni 316 környékén megint! :-) Szóval ideje lenne valami rontás levétellel próbálkoznod!