Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #685121

A helyzet az, hogy folyamatos nyerőben vagyok..(még!) talán ezért zakkantam meg vagy ez csak a 2014 hatása nemtom.... FHB -nál az az érdekes, hogy a bank méretéhez képest ez a 200 milliárd nem kis pénz.. vajon mire kell? de ezt majd az FHB totyikban folytathatjuk, bár Neked biztos nincs abból a remek papírból... Ugye? :-)