Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #685116

Nem ismerek rád! Buktál egy nagyobb összeget és megzakkantál kicsit? :) Ennyi hüleséget összehordani... :-)

Off-hoz: FHB kötvény 8%-ra "szokásostól eltérő kockázat" mellett? Hááát... talán először E-Szar köszvényeseket kellene megkérdezni, hogy szerintük jó ötlet-e? :-)