Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #685116

Gondolom, hogy kizárólag a random walk elmélet szimulálása végett jutottál el a telkótól a s&gg szőrtelenítés problémájához....Bár ha így jól belegondolok, akkor a bolyongás elmélet azt sem zárja ki, hogy valaki a s&ggtől jusson el a tőzsdéig?!?!?!