Re: nincs cím
Boby. Előzmény: #685116Gondolom, hogy kizárólag a random walk elmélet szimulálása végett jutottál el a telkótól a s&gg szőrtelenítés problémájához....Bár ha így jól belegondolok, akkor a bolyongás elmélet azt sem zárja ki, hogy valaki a s&ggtől jusson el a tőzsdéig?!?!?!