Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #684852Ma sem történt semmi........ de beszűkült, mint s@ggem lyuka szerver frissítés idején..
Amúgy itt egy igen komoly kis szösszenet ami majdnem kapcsolódik a témához :-)
Szóval valami lesz..(talán elkezdem megint venni) MOL is beszűkült ott is lesz valami, de az elmúlt napokban FHB szutyokban kerestem a lehetőségeket :-) ami a BÉT szutykot illeti.
OFF
Erről mi a véleményed?
http://bet.hu/newkibdata/116205451/HirdetmV_glFeltFJ21NF01_HUF_hird.pdf
200 milliárd??
"A forgalomba hozatalból származó tőkét a Kibocsátó a jelzálog
hitelezés forrásaként és az általa irányított Bankcsoport
finanszírozására használja fel."
Nem olvatam végig, lustább vagyok én annál.
On
Hajrá Telkó! :-)