Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #684852

Ma sem történt semmi........ de beszűkült, mint s@ggem lyuka szerver frissítés idején..

Amúgy itt egy igen komoly kis szösszenet ami majdnem kapcsolódik a témához :-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3756412-hogy-szabaduljak-meg-orokre-a-seggemen-talalhato-szoroktol

Szóval valami lesz..(talán elkezdem megint venni) MOL is beszűkült ott is lesz valami, de az elmúlt napokban FHB szutyokban kerestem a lehetőségeket :-) ami a BÉT szutykot illeti.

OFF

Erről mi a véleményed?

http://bet.hu/newkibdata/116205451/HirdetmV_glFeltFJ21NF01_HUF_hird.pdf

200 milliárd??

"A forgalomba hozatalból származó tőkét a Kibocsátó a jelzálog

hitelezés forrásaként és az általa irányított Bankcsoport

finanszírozására használja fel."

Nem olvatam végig, lustább vagyok én annál.

On

Hajrá Telkó! :-)