Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #683974Mondtam már azt, hogy jókor vettél?? :-) Szerintem most add el! ( szeretném 320 felett látni még idén! :-)
Mondtam már azt, hogy jókor vettél?? :-) Szerintem most add el! ( szeretném 320 felett látni még idén! :-)