Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #683972Nyilván így van, vezéráldozatot hoztam. :) de sajna nem láttam más lehetőséget arra, hogy essen végre egy jót. ,-)
Nyilván így van, vezéráldozatot hoztam. :) de sajna nem láttam más lehetőséget arra, hogy essen végre egy jót. ,-)