Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #683972

Nyilván így van, vezéráldozatot hoztam. :) de sajna nem láttam más lehetőséget arra, hogy essen végre egy jót. ,-)