Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #683964Beszálltam ugyanott, ahol a korábbi legmagasabb pakkom volt a soványprofitos eladás előtt..:-) Mehet már 270 alá. ;-)
Remélem matgab figyelme is ráterelődik lassan a papperra... :)
Beszálltam ugyanott, ahol a korábbi legmagasabb pakkom volt a soványprofitos eladás előtt..:-) Mehet már 270 alá. ;-)
Remélem matgab figyelme is ráterelődik lassan a papperra... :)