Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #683961Kicsit adtam el...(olyan ritka élmény itt a rendes profit realizálás :-). Többit csak 320 felett adom oda az éhes disznóknak, kik telkó részvénnyel álmodnak :-).
De venni és kéne ám!!
Kicsit adtam el...(olyan ritka élmény itt a rendes profit realizálás :-). Többit csak 320 felett adom oda az éhes disznóknak, kik telkó részvénnyel álmodnak :-).
De venni és kéne ám!!