Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #683957

" Megérdemelné ez az rv a jó szelet...."

Nem vagyok gép előtt, de amit így látok a mai műsorból az nekem eddig tecccik! Mondjuk a horoszkópom is azt mondta, hogy ma semmi nem tudja majd elrontani a kedvemet.