Hozzászólás
BorskaSziasztok!
Gyakorlatilag még sosem írtam ebbe a topikba, és mivel a két nagy blue-n kívül más egyedi rv-vel nem is igazán foglalkozom, ritkán olvasgatok itt. A pénteki Matáv produkció azonban ide hajtott.Kíváncsi voltam a reakciókra és a gondolatokra.
Főhajtás és tisztelet!!!! Szimpatikus résztvevők, okos gondolkodás!
Akinek sikerült az alj körül belecsípni gratuláció, aki még mínuszos annak javulást kívánok.
Megérdemelné ez az rv a jó szelet.....
sok sikert Nektek!!!!!