Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

Sziasztok!

Gyakorlatilag még sosem írtam ebbe a topikba, és mivel a két nagy blue-n kívül más egyedi rv-vel nem is igazán foglalkozom, ritkán olvasgatok itt. A pénteki Matáv produkció azonban ide hajtott.Kíváncsi voltam a reakciókra és a gondolatokra.

Főhajtás és tisztelet!!!! Szimpatikus résztvevők, okos gondolkodás!

Akinek sikerült az alj körül belecsípni gratuláció, aki még mínuszos annak javulást kívánok.

Megérdemelné ez az rv a jó szelet.....

sok sikert Nektek!!!!!