Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kissat Előzmény: #683796

Boby!

Két napja 303- on álltam eladáson, tegnapi írásod hatására kivettem a megbízást.

Egy szívrohamot megúsztam, helyébe fejtörést nyertem, azt hiszem, nem rossz csere.

Eddig legalábbis.

Köszönöm.