Re: nincs cím 2013. december 20. 19:09 kissat Előzmény: #683796 Boby! Két napja 303- on álltam eladáson, tegnapi írásod hatására kivettem a megbízást. Egy szívrohamot megúsztam, helyébe fejtörést nyertem, azt hiszem, nem rossz csere. Eddig legalábbis. Köszönöm.