Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #683790

" Szerencsére nem dobtam. "

Ez majd még elválik.Én a további lassú emelkedésnek jobban örültem volna. A mai nap utàn vagy jön valamilyen bejelentés, vagy lecsorgás kezdődik ami további talàlgatásoknak fog teret adni, kétségeket ébresztve az emelkedésben bízóknak.Az elkövetkező napokban, mint egy gps azt fogja kiáltozni az agyam, hogy újratervezés, újratervezés.