Hozzászólás
WePi.Én csak pici szereplő vagyok, de 11-én vettem 293-ért, aztán tegnapelőtt 297-ért megdupláztam. Egon letörési utalása némileg elbizonytalanított. Szerencsére nem dobtam. :-)
Én csak pici szereplő vagyok, de 11-én vettem 293-ért, aztán tegnapelőtt 297-ért megdupláztam. Egon letörési utalása némileg elbizonytalanított. Szerencsére nem dobtam. :-)