Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #683761

Ugyan halvány fogalmam sincs, hogy mi történt..., oszt lehet megbánom, hogy nem dobtam a maradékot 316-on, de ilyen tételben csak nem azért vették mert... !? Persze mint tudjuk, 300 felett olcsó igazán ez a papír :-) és erre talán rájöttek nálunk tehetősebb izékék is. Elvégre számtalanszor elmondtuk a kollégával... ideje volt megérteni :-) Amúgy van ötleted mi történhetett itt?