Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #683761Ugyan halvány fogalmam sincs, hogy mi történt..., oszt lehet megbánom, hogy nem dobtam a maradékot 316-on, de ilyen tételben csak nem azért vették mert... !? Persze mint tudjuk, 300 felett olcsó igazán ez a papír :-) és erre talán rájöttek nálunk tehetősebb izékék is. Elvégre számtalanszor elmondtuk a kollégával... ideje volt megérteni :-) Amúgy van ötleted mi történhetett itt?