Re: nincs cím 2013. december 20. 17:15 banyaiz Előzmény: #683757 Az öreg lajhár ha egyszer elindul. :) 50 Ft-os osztalékkal nem volt ilyen aktív. Gratulálok. :) Záró db számra is érdemes rápillantani nem volt kevés.