Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #683540Ha még volna pozim és plusszban lennék vele, itt elgondolkodnék egy dobáson, majd (jóval) lentebbi visszavételen.
Ha még volna pozim és plusszban lennék vele, itt elgondolkodnék egy dobáson, majd (jóval) lentebbi visszavételen.