Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #683132Kolléga! Látod, milyen jól tetted hogy elfűrészelted annak a kurv@ horgonynak a vastag láncát..., ugyan kicsit sokáig tartott, de most már száguldhat a gyorsnaszád! :-)
Kolléga! Látod, milyen jól tetted hogy elfűrészelted annak a kurv@ horgonynak a vastag láncát..., ugyan kicsit sokáig tartott, de most már száguldhat a gyorsnaszád! :-)