Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #683562

Én nem beszéltem kivásárlásról, nem is gondoltam rá.Most még nem is tudjuk mi a story. Egy biztos, valaki nagy gubával a telkó mögé állt és ez a valaki nem 6 forintban gondolkozik, nem holnap fogja a piacra dobni a pakkját. Ismeri a magyar piaci, gazdasági helyzetet, tisztában van a telkó lehetőségeivel, értékével és van annyi pénze, hogy a helyzetből jelentős hasznot tudjon realizálni.