Re: nincs cím 2013. december 19. 19:55 Hibaz Előzmény: #683551 Ez is lehet egy teória,de,ha itt bármiféle kivásárlás lenne a láthatáron,akkor nem 1-2 ft-al,hanem 10-20 ft-al emelkedne naponta....