Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hibaz Előzmény: #683551

Ez is lehet egy teória,de,ha itt bármiféle kivásárlás lenne a láthatáron,akkor nem 1-2 ft-al,hanem 10-20 ft-al emelkedne naponta....