Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #683113:) Kívánom, hogy kilőjön végre, legalább te kereshetnél vele rendesen, ha már én ilyen balfax módon elhajigáltam! :-)
HA esetleg mégis visszanézne 293 alá, ott újra venném. Egyelőre (még) bizonytalan a rövidtávú TA-kép, szerintem lesz egy második letámasztás 290 alatt a komolyabb felkör előtt. Tanácsosabbnak láttam dobni, mert már így is többet pepecseltem vele a kelleténél.