Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #683091Tudtam, hogy nyuszi vagy McFly! :-) Jajjjjj de éreztem.... na mind1, akkor most végre már emelkedhetünk.(de úgy rendesen ám, nem így teszetoszáskodva)
Tudtam, hogy nyuszi vagy McFly! :-) Jajjjjj de éreztem.... na mind1, akkor most végre már emelkedhetünk.(de úgy rendesen ám, nem így teszetoszáskodva)