Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #683091

Jelen helyzetben 300 alatt csukott szemmel venni kell!Amíg 20%-ot nem megy, nem is piszkàlom.Nem 2 hét alatt fogja elérni ezt a szintet, úgyhogy a monitor folyamatos bámulása, kerülendő!