Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #681136Nem trendforduló miatt , az egy szimpatikus szám nekem. :) Illetve az volt tavasszal.
Úgy megmaradt a fejemben.
Pedig vmikor veszek belőle tbsz-re, szeretném látni mit csinál ha jön egy komolyabb esésféleség a piacokon.
Mondjuk benne van, hogy bőven 300 fölött lesz akkora már, és visszaesik mondjuk 300-ra.
Arra lennék kíváncsi itt ezen az áron elkapná egy qe kivezetés para vagy ilyesmi mit csinálna.
Megtartanák kb itt vagy menne le új aljra.