Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #681136

Nem trendforduló miatt , az egy szimpatikus szám nekem. :) Illetve az volt tavasszal.

Úgy megmaradt a fejemben.

Pedig vmikor veszek belőle tbsz-re, szeretném látni mit csinál ha jön egy komolyabb esésféleség a piacokon.

Mondjuk benne van, hogy bőven 300 fölött lesz akkora már, és visszaesik mondjuk 300-ra.

Arra lennék kíváncsi itt ezen az áron elkapná egy qe kivezetés para vagy ilyesmi mit csinálna.

Megtartanák kb itt vagy menne le új aljra.