Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681123

Ne teszetoszáskodj.... egyébként a papír jelenleg nem olcsó, ellenkezőleg.. még túl drága, majd 320-nál (lesz) lenne olcsó! Szóval mire az ember észreveszi a trendfordulót, és bevásáról... na akkor derül ki, hogy lóf@sz van itt csak nem trendforduló, és a papír összeroskad....